فروش برندهای معتبر سمعک
با قیمت های باور نکردنی

همین الآن شمارت رو وارد کن و مشاوره رایگان بگیر!

«نابینا بودن یعنی جدائی از اشیا، ناشنوا بودن یعنی جدائی از انسان­ها»

مزیت‌های سمعک یارا

بهترین برندهای سمعک با قیمت های باورنکردنی

مرکز یارا با کمک درمانگران مجرب و متخصص دپارتمان سمعک بخش شنوایی شناسی می‌تواند به شما عزیزان ۱۰ تا ۲۵ درصد تخفیف در تهیه بهترین و متناسب‌ترین سمعک خود از معتبرترین برندهای روز دنیا ارائه نماید.

معاینه و تجویز سمعک در منزل

در صورت نیاز تیم شنوایی شناسی مرکز یارا آمادگی ارزیابی و تجویز متناسب‌ترین سمعک‌های روز دنیا را در منزل دارد.

مشاوره رایگان

دپارتمان تخصصی سمعک مرکز یارا می‌تواند شما را در انتخاب بهترین و استفاده از بهترین‌ها به صورت رایگان کمک نماید.

پرداخت قسطی

با توجه به شرایط اقتصادی و در راستای کمک به زندگی بهتر تمامی افراد، مرکز یارا می تواند خدمات خود را به صورت اقساط ارائه نماید.

ضمانت معتبر بین المللی تعویض سمعک

مرکز یارا افتخار همکاری با معتبرترین برندهای جهان را دارد، که این امر ما را در ارائه خدمات پس از فروش بهتر و ضمانت کیفیت سمعک‌های شما و در صورت نیاز تعویض سمعک‌های شما کمک می‌نماید.‌

ارزیابی دقیق با روش ها و دستگاه های به روز

متخصصین مرکز یارا با استفاده از تجربه و سابقه بالینی خود و به کمک به روزترین دستگاه‌های تخصصی می‌توانند شما را به صورت کامل و حرفه‌ای مورد ارزیابی قرار دهند تا بهترین‌ها را تجربه کنید.

اعطای وام

مرکز یارا علاوه بر گزینه پرداخت اقساط هزینه‌های سمعک شما، می‌تواند شما را به بانک‌های معتبر جهت اخذ وام معرفی نماید.

همین حالا مشاوره رایگان و تخصصی دریافت کنید!

برندهای معتبر و همکار در مرکز یارا

انواع مدل سمعک

1) سمعک‌های پشت گوش - BTE) Behind The Ear)

2) سمعک‌های داخل گوش (ITE)

چرا باید از سمعک استفاده کنیم؟

رشد زبان و توسعه مهارت‌های شنوائی، عملکردهایی همزمان استند. نوزاد انسان با میلیون‌­ها سلول عصبی و سیناپس عصبی به دنیا می­آید و تحریکات شنوائی بعد از تولد موجب تکامل و قدرت گرفتن این ساختارهای عصبی می­‌شود؛ اما در کودکان ناشنوا، فقدان تحریک صوتی باعث می­شود تا این ساختارهای عصبی توانایی از پیش تعیین شده خود را کسب نکنند و عملکردی غیر اختصاصی پیدا کنند و علاوه بر عدم رشد شنوایی کودک، مهارت­‌های زبانی نیز به شدت تحت تاثیر قرار بگیرند.

اگر نوزاد در ۲-۳ سال اول زندگی دچار محرومیت حس شنوائی و تجربیات شنوائی باشد، هرگز
نمی ­تواند از پتانسیل­‌های زبانی خود بهره ببرد.

اگر فرد بزرگسال مبتلا به کم شنوایی شود عوارض زیادی به همراه خواهد داشت:
  • ابتلا به بیماری‌های روحی مثل افسردگی و گوشه گیری.
  • کاهش مکالمه فرد کم شنوا با اطرافیان.
  • کاهش فعالیت‌های گروهی آن‌ها.
  • کاهش ارتباطات اجتماعی فرد کم شنوا.

سمعک هوشمند چگونه عمل می‌کند؟

سمعک هوشمند اصواتی را که وارد گوش می‌شوند را دریافت می‌کنند و آنها را مطابق با میزان و نوع افت شنوایی فرد پردازش کرده و سپس صدای پردازش شده و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می‌کنند.

مرکز جامع توانبخشی یارا با بهره‌مندی از بهترین دستگاه‌های موجود در زمینه ارزیابی و تجویز سمعک آماده خدمت گزاری به شما هموطنان عزیز در سرتا سر ایران می‌باشد.

مراحل تهیه سمعک چیست؟

1) ارزیابی شنوایی

اولین مرحله در تجویز سمعک ارزیابی شنوایی فرد می‌باشد که تعیین می‌کند که آیا فرد کاندید استفاده از سمعک است یا خیر؟ و نوع و مدل سمعک ایشان باید چگونه باشد؟ درحقیقت آزمایش شنوایی هر فرد شامل مجموعه ای از فرکانس ها و شدت های مختلف است که به شکل یک نمودار رسم می‌شوند.

راه حل: مرکز جامع توانبخشی یارا با استفاده از مجهزترین دستگاه‌های سنجش و ارزیابی می‌تواند شما را برای رسیدن به نتایج سنجش معتبر کمک نماید.

2) مشاوره سمعک

بعد از شنوایی‌سنجی و انجام سایر آزمون‌ها که در تجویز و تنظیم سمعک نقش مهمی دارند، نتیجه آزمون‌های شنوایی به زبانی ساده و قابل‌فهم برای شما توضیح داده می‌شود.
ابتدا در مورد علت، میزان و نوع کم شنوایی شما و سپس در مورد درمان کم شنوایی بدون سمعک توضیحات لازم داده می‌شود.


راه حل: با همکاری متخصصین علمی و پرسنل با تجربه، مرکز جامع یارا می‌تواند شما را در انتخاب بهترین و به صرفه ترین سمعک‌ها کمک نماید.

3) تجویز سمعک

کم شنوایی در افراد مختلف ممکن است به صورت‌های متفاوتی بروز کند و کم شنوایی هر فردی با توجه به نوع و میزان کم شنوایی و این‌که کدام قسمت از سیستم شنوایی آسیب‌دیده، ممکن است با فرد دیگری کاملا متفاوت باشد. بنابراین هر فرد کم شنوا راه‌حل مخصوص و منحصربه ‌فرد دارد.

راه حل: استفاده از برند های مختلف و بدون واسطه که مناسب افراد متفاوتی می باشند میتواند مرکز جامع یارا را در تامین یک انتخاب منحصربه فرد به شما کمک نماید.

4) قالب گیری

بعد از ارزیابی شنوایی و مشاوره، برای تهیه قالب اولیه از مجرای گوش شما قالب‌گیری می‌شود و این قالب اولیه به لابراتوار شرکت فرستاده می‌شود تا قالب ثانویه یا سمعک از روی آن ساخته شود.

5) تنظیم اولیه سمعک

بعد از ساخت قالب اکنون نوبت به تنظیم سمعک می‌رسد. در واقع سمعک که از شرکت خارج می‌شود به مانند یک خمیر یا خشت نرم سفالگری است که متخصصین شنوایی به مانند یک کوزه‌گر آن را به شکل موردنیاز شما تبدیل می‌کنند؛ بدیهی ست که بدون تنظیم دقیق سمعک شما هیچگاه صدای دلخواهتان را نخواهید شنید و از سمعک رضایتی نخواهید داشت.
در واقع نمودار شنوایی هر فرد به مانند اثر انگشت او منحصر به فرد است و در نتیجه سمعکی که برای هر فرد تجویز می‌شود نیز منحصر به فرد خواهد بود و به هیچ عنوان نمی‌توان از آن برای فرد دیگری استفاده کرد.

6) خدمات سمعک

لازم به ذکر است که خدمات سمعک بخش خیلی مهمی است که شاید کمتر کسی به آن توجه دارد و به جرات می‌توان گفت اهمیت این مورد از تمام موارد بالاتر خواهد بود.
خدمات پس از فروش یکی از مهم‌ترین ارکان خرید و فروش به شمار می‌رود؛ درواقع این خدمات به نفع کاربر سمعک خواهد بود چرا که تنظیم سمعک نیاز به مراجعات چندین و چندباره خواهد داشت.

راه حل: مرکز جامع یارا با ظرفیت استفاده از مجرب ترین کادر درمان و به روز ترین تجهیزات میتواند ضمن تجویز و تامین سعمک موردنیاز شما، در کنار شما خدمات لازم را برای شنیدن بهتر دنیای خود ارائه نماید.

جدول مقایسه انواع سمعک

ویژگیرده اقتصادیرده پیشرفتهرده حرفه‌ای
درمان وزوز
حذف فیدبک صوتی
شفافیت صدا
کاهش صداهای ضربه‌ای و آنی
تنظیم صدای بلوتوث مطابق با سر و صدای محیط
اپلیکیشن مخصوص تنظیم سمعک با موبایل
ریموت کنترل تنظیم سمعک
شنوائی سنجی با سمعک
یادگیری هوشمند
تنظیم خودکار خوگیری یه صدای سمعک
شنیدن مکالمات تلفن از طریق هر دو گوش (Twinphone)
محافظ اکو (Echoshield)
جهت داری دوگوشی تک میکروفون
تراکم فرکانسی (Frequency compression)
پهنای باند وسیع فرکانسی
دیجیتال بودن
قابلیت تنظیم با کامپیوتر
حذف صدای باد

همین حالا مشاوره رایگان و تخصصی دریافت کنید!​

شماره تماس:
021-53247000