کلینیک فیزیوتراپی یارا

خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت

و مدرن ترین تجهیزات

با ما دردهایت را فراموش کن…

همین حالا شماره خودت رو وارد کن و مشاوره رایگان بگیر!​

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

معرفی کیلینیک فیزیوتراپی یارا

ما هستیم چون

مشاوره رایگان و ارزیابی دقیق

مرکز یارا از بهترین و مجرب ترین متخصصین و درمانگر ها جهت ارزیابی عارضه ها و تجویز کارآمدترین روش درمانی استفاده می نماید.

استفاده از دستگاه های به روز

مرکز یارا یکی از مجهزترین و مدرن ترین مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی در مرکز و جنوب شهر تهران می باشد .

تحت نظر متخصص ارتوپدی و طب فیزیکی

مرکز یارا افتخار دارد از حضور مستمر متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و ارتوپدی جهت تجویز و نظارت بر فرآیند درمان استفاده می نماید.

طرف قرارداد با بیمه ها

مرکز یارا جز مراکز درمانی طرف قرارداد با تعداد قابل توجهی از بیمه های پایه و تکمیلی می باشد.

کار تیمی در درمان

مرکز یارا با بهره گیری از متخصصین رشته های مختلف توانبخشی و یا مرتبط با انواع عارضه ها می تواند شما را در جلوگیری از سردرگمی و اتلاف وقت کمک نماید.

ساختمان مناسب سازی شده

مرکز یارا با استفاده از استاندارد های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توانسته است از تمامی مشکلات جابجایی افراد نیازمند به خدمات فیزیوتراپی را در ساختمان خود حل نماید.

تجهیزات فیزیوتراپی مرکز یارا​

شاک ویوتراپی

یک دستگاه چند کاره است که در ارتوپدی، فیزیوتراپی، پزشکی ورزشی، اورولوژی و دامپزشکی کاربرد دارد. مزیت اصلی این دستگاه تسکین سریع درد و ترمیم تحرک است. امواج صوتی با پیک انرژی زیاد که در این دستگاه ایجاد می‌شود می‌تواند درمان را تسریع کند رشد سلولها را افزایش دهد حس درد را از بین ببرد و به تحرک کمک کند

تکار تراپی

دستگاه تکارتراپی جهت تحریک روند ترمیم فیزیولوژیکی و تسریع زمان بازسازی است. . تکار به رهایی از دردهای مزمن، بهبود توانایی حرکتی و تسریع التیام جراحت کمک میکند و از اثرات درمانی آن شامل: اثرات از بین برنده درد، اثرات ضد التهابی قوی، تخلیه لنف، آزادسازی مفاصل سفت، سفتی مفصلی و کپسولی، پارگی تاندون ها و رباط ها، انواع آسیب ها و پارگی های عضلانی می باشد.

لیزر تراپی

لیزر تراپی درمانی است که نور را به صورت پرتوهای موازی بسیار باریکی که طول موج مشخصی دارند، در نقطه درمان ساطع می‌کند. در فیزیوتراپی از لیزر جهت تسکین درد، تسریع بازسازی بافت و کاهش التهاب استفاده می­ شود.

تخت ترکشن

در تركشن، نيروهاي كششي به­ شكل پيوسته يا متناوب، روي ستون فقرات بيمار وارد مي­شوند. واردشدن اين نيرو، آثاري همچون كشش بافتهاي نرمِ پيرامون ستون فقرات (ليگامان­ها و عضلات)، كاهش فتق ديسكهاي بين­ مهره­ اي، جداسازي سطوح مفصلي، كاهش فشارِ واردآمده روي ريشه­ هاي عصبي، كاهش تنش عضلاني، آرامسازي عضلات ستون فقرات و … را در پي خواهد داشت.

آکوپانکچر

اصولا پزشکان در درمان بیماران با استفاده از طب سنتی به منظور تحریک نقاط بدن از روش ها و ابزار مختلفی مانند سوزن، طب فشاری، لیزر و لیزر اکوپانکچر استفاده می کنند. لیزر اکوپانکچر از روش های نوینی است که پزشکان در درمان به جای سوزن از آن استفاده می کنند که دارای مزایای بیشتری می باشد. در این روش جریان برق از طریق سوزن به نقاطی که قرار است دردشان کم شود منتقل می شود. از این روش درمانی برای درمان و تسکین درد نقاطی از بدن مانند کمر، گردن، مفاصل و استخوان ها می باشد.

اولتراسوند تراپی

مواج اولتراسوند یا فراصوت توسط یک کریستال پیزوالکتریک که درون پروب اولتراسوند قرار دارد تولید می شود . فرکانس امواج صوتی تولید شده در محدوده درمانی فیزیوتراپی بین یک تا سه و نیم موند برای کاهش ورم و التهاب های مزمن و براساس برخی مطالعات برای ترمیم شکستگی های جوش نخورده استفاده می شود. از روش اولتراسوند درمانی برای گرمادهی عمقی به بافت‌های نرم بدن استفاده می‌شود. این بافت‌ها شامل عضلات، تاندون‌ها، مفاصل و رباط‌ها (لیگامان‌ها) هستند.

تله توانبخشی

سامانه توانبخشی سنا در راستای ترویج استفاده از فناوری های نوین توانبخشی در ایران و با هدف افزایش راندمان متخصصین و کلینیک‌های توانبخشی، در مرکز موفقیان طراحی و ساخته شده است. این سامانه قابلیت سفارش و طراحی بسته توانبخشی مربوط به بیماران نورولوژیک را داراست از جمله بیماران مبتلا به:
پارکینسون، سکته مغزی، آلزایمر، مالتیپل اسکلروزیس، ضایعه نخاعی، ضربه مغزی، فلج مغزی، دیستروفی عضلانی، اختلالات یکپارچگی حسی کودکان، اختلالات یادگیری کودکان و نیازمندان به توانبخشی شناختی

تنس تراپی

الکتروتراپی اصطلاح گسترده‌ای است که به هر تکنیکی که در آن از الکتریسیته (جریان برق) برای اهداف درمانی استفاده می‌شود، اطلاق می‌گردد. TENS (تحریک الکتریکی عصب از روی پوست) از طریق انسداد و جلوگیری از ارسال پیام‌های درد به مغز تاثیر خود را به جا می‌گذارد و درد بیمار را تسکین می‌دهد. الکترودهای TENS باعث احساس ارتعاش در بافت‌های مولد درد می‌شود و این امکان را برای بیمار فراهم می‌آورد تا بدون درد به زندگی طبیعی خود ادامه دهد.

نوار عصب عضله

هنگام انقباض ماهیچه و یا انتقال پیام عصبی در بدن، از جابجایی یون‌ها در بافت‌های مربوطه، سیگنال‌های الکتریکی ایجاد می‌شود. نوار عصب و عضله، ماهیچه نگاری، الکترومیوگرافی (Electromyography) یا EMG ثبت سیگنال‌های الکتریکی ناشی از فعالیت عصب و ماهیچه می‌باشد.

آنچه میخواهی

پارکینگ اختصاصی خارج از طرح ترافیک

بزرگترین کیلینیک تخصصی مرکز و جنوب تهران

بهداشت مطلوب

رعایت کامل موارد بهداشتی جهت رفاه مراجعه کنندگان و همراهان

متخصصین با تجربه

درمانگران فارغ التحصیل از برترین دانشگاه های کشور

بیمه های درمانی طرف قرارداد مرکز یارا

با ما مسیر فراموشی درد را طی کنید

ارزیابی و معاینه
با توجه به جامعیت مرکز یارا، شما توسط تیم مجرب درمانی شامل متخصص ارتوپدی، طب فیزیکی و توانبخشی و فیزیوتراپیست های ماهر و با تجربه با آخرین روش های روز دنیا معاینه شوید.
تشخیص دقیق عارضه و شروع فرآیند درمان
با توجه به تست ها و آزمایش های انجام گرفته ، عارضه به صورت دقیق و علمی به صورت یک کار تیمی تشخیص داده می شود و فرآیند درمان شروع می گردد.
برگزاری جلسات درمانی
متناسب با نوع عارضه شما، متخصصین مرکز یارا از مدرن ترین تجهیزات و تکنیک ها جهت کاهش درد و عوارض آن و درمان قطعی با کمترین ریسک استفاده می نمایند.
پایش و نظارت مداوم
با توجه به وجود متخصص طب فیزیکی و توانبخشی مستقر در مرکز یارا، همواره مراحل درمانی تحت نظر متخصصین مجرب انجام و در صورت نیاز در لحظه اصلاح می گردد.
درد هایت را فراموش کن
با سپری شدن فرآیند درمان، شما از شر درد ها و عارضه های مختلف به صورت کامل بهبود می بایند.

ببینید دیگران چه می گویند؟

نظرات مراجعین

پرسش و پاسخ

ممکنه سوالات رو اینجا پیدا کنی، اگه کمک بیشتری میخواستی شماره تماست رو برامون بزار

مرکز یارا بزرگترین مرکز جامع توانبخشی پزشکی در مرکز و جنوب استان تهران است لذا تمامی امکانات لازم و پرسنلی متخصص و با تجربه در مرکز فراهم شده است

مرکز یارا با استفاده از درمانگران فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور، از به روزترین روش های درمانی استفاده می نماید.

مرکز یارا یکی از مجهزترین مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی در مرکز و جنوب شهر تهران می باشد

همین حالا شماره خودت رو وارد کن و مشاوره رایگان بگیر!​

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

راه های ارتباطی ما

با ما حرف بزنید

021-53247000